14.6.17

O mnie

Cześć!

Miło, że wpadłaś! Mam na imię Agata, mieszkam w Gdańsku i od siedmiu lat prowadzę bloga. Blogowanie zaczęłam pewnego listopadowego dnia, jeszcze na studiach. Od tamtego czasu naprawdę sporo się zmieniło!
Przede wszystkim zdążyłam skończyć jedne studia, drugie studia, parę kursów, trochę szkoleń, znaleźć pracę, zmienić miejsce zamieszkania i wyjść za mąż, a do tego w tym roku stuknie mi już 30stka. No, to tak z grubsza. Co znajdziesz na April's blog?

Jak każda kobieta uwielbiam kosmetyki i pielęgnacyjne nowinki, więc na blogu nie mogło zabraknąć wpisów urodowych. Czasami najdzie mnie ochota, aby upiec coś dobrego - bądź pewna, że podzielę się później przepisami. Uwielbiam podróżować i jeśli tylko mogę wybieram się na wycieczki, zarówno te bliższe, jak i dalsze. Relacje oczywiście możesz przeczytać na blogu. 

Najbardziej relaksuje mnie... tworzenie. Dlatego też w dziale DIY znajdziesz sporo pomysłów, by zrobić coś z niczego. Gdybym tylko miała więcej czasu, wpisów z tej kategorii byłoby na blogu znacznie więcej!
Czasami lubię też zakopać się pod kocem, zaparzyć smaczną herbatę i zaczytać się w książce lub obejrzeć dobry film. Jeśli masz podobne upodobania, zajrzyj do zakładki Kultura, znajdziesz tam recenzje filmów i ostatnio przeczytanych książek. 

Nie zabraknie też wielu ulotnych chwil uwiecznionych na zdjęciach. Znajdziesz je we wpisach "w moim obiektywie" A jeśli już jesteśmy przy fotografowaniu, to wreszcie spełniłam jedno z moich największych marzeń i kupiłam lustrzankę. Od lipca 2014 wszystkie zdjęcia na blogu wykonane są Canonem 600d. Wcześniej  towarzyszył mi Olympus SZ-31MR, o którym nie mogę powiedzieć złego słowa.

Gdzie jeszcze mnie znajdziesz?

Jeśli chcesz być na bieżąco, to serdecznie zapraszam na fanpage bloga na FB. Znajdziesz mnie również na Instagramie. A jeśli chcesz się skontaktować ze mną bezpośrednio, to pisz na kontakt@aprilsblog.pl Odpowiem na pewno :)

TOP