13.9.16

REKLAMAO czym jest April's blog?

Bloga prowadzę od 2010 roku. Pisanie to moja pasja, a tematy, które poruszam na blogu związane są bezpośrednio z moimi zainteresowaniami. April's blog to przede wszystkim wpisy o kosmetykach, podróżach, filmach, projektach DIY (do it yourself), gotowaniu i zdrowym odżywianiu. 

Jeśli uważasz, że to dobre miejsce na reklamę Twojego produktu - napisz do mnie.


Możliwe formy współpracy

Do standardowych form współpracy z moim blogiem należą:
  • testowanie produktów, 
  • posty sponsorowane,
  • organizacja konkursów,
  • bannery reklamowe
  • wyjazdy sponsorowane.
Oczywiście jestem otwarta również na inne formy współpracy -chętnie wezmę udział w kreatywnych, nieszablonowych projektach. Od razu mówię, że nie interesuje mnie współpraca polegająca na wrzucaniu na bloga gotowych tekstów sponsorowanych nie mojego autorstwa, a reklamowane produkty muszą być spójne z tematyką bloga. 

Reklama na blogu jest płatna, a cena ustalana jest indywidualnie. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz - wspólnie ustalimy szczegóły współpracy. Na pewno jakoś się dogadamy!

Chcę być fair w stosunku do moich czytelników, więc wpisy będące wynikiem współpracy są odpowiednio oznaczane.


Kontakt


 kontakt mailowy: kontakt@aprilsblog.pl

Odpowiadam na każdego maila w przeciągu 7 dni - niezależnie, czy będę zainteresowana podjęciem współpracy, czy nie.Szczegółowe dane statystyczne (Google Analytics) udostępniam na życzenie klienta.

Dotychczas blog współpracował  m.in. z markami: Lirene, Braun, Synesis, Pharmaceris, Dr Irena Eris, My Secret, Love Me Green oraz Joko.


TOP