23.1.18

WSPÓŁPRACA

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z AprilsBlog.pl zapraszam do kontaktu mailowego:  kontakt@aprisblog.pl.

O czym jest blog?

Bloga prowadzę od 2010 roku. Pisanie to moja pasja, a tematy, które poruszam na blogu związane są bezpośrednio z moimi zainteresowaniami. April's blog to przede wszystkim wpisy o urodzie i kosmetykach, zdrowym odżywianiu oraz projektach Do It Yourself,  

Jeśli uważasz, że to dobre miejsce na reklamę Twojego produktu - napisz do mnie.

Przykładowe formy współpracy

Do standardowych form współpracy z moim blogiem należy:
  • testowanie i recenzja produktu, 
  • tekst sponsorowany mojego autorstwa,
  • organizacja konkursu na blogu/w Social Media,
  • promocja produktu w Social Media (Instagram/Facebook)
  • wyjazd sponsorowany.
Oczywiście jestem otwarta również na inne formy współpracy, które będą spójne z tematyką poruszaną na blogu. Chętnie wezmę udział w kreatywnych, nieszablonowych projektach. 

Do każdej podejmowanej współpracy podchodzę indywidualnie. Zawsze wkładam w nią dużo zaangażowania, tworząc unikalne treści ozdobione moimi autorskimi zdjęciami.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z moim blogiem -  napisz - wspólnie ustalimy szczegóły. 


Kontakt


 kontakt mailowy: kontakt@aprilsblog.pl

Odpowiadam na każdego maila w przeciągu 7 dni - niezależnie, czy będę zainteresowana podjęciem współpracy, czy nie. Jeśli mimo wysłania wiadomości, nie uzyskałeś odpowiedzi - przypomnij mi się proszę, być może Twój mail trafił do spamu lub go po prostu niechcący przeoczyłam.Szczegółowe dane statystyczne (Google Analytics) udostępniam na życzenie klienta.


Dotychczas blog współpracował  m.in. z Totalizatorem Sportowym Lotto, drogerią internetową LadyMakeup.pl, sklepem internetowym iCandle.pl, wydawnictwem Akurat, Laboratorium Kosmetycznym Dr Irena Eris, oraz z licznymi markami kosmetycznymi (np. Artego, Braun , Synesis, Love Me Green, L'Oreal Paris).


TOP