5.3.16

Twoje zdanie jest ważne!


Zmiany chodziły mi po głowie już od jakiegoś czasu. Marzec jest świetnym miesiącem na przedwiosenne porządki nie tylko w domu, ale i tutaj, na blogu. A uwierzcie, po pięciu lat prowadzenia bloga, jest co sprzątać. Szata graficzna wymaga jeszcze małego dopracowania szczegółów, ale to mały pikuś w porównaniu z porządkowaniem etykiet wszystkich wpisów, tak aby całość miała ręce i nogi :)


Ja sama, jestem oczarowana nowym wyglądem bloga! Wreszcie mam rozwijalną listę kategorii, slajder z popularnymi wpisami, a przede wszystkim - szablon jest responsywny i cudownie wygląda na wszelkich urządzeniach mobilnych! Mam nadzieję, że i Wam przypadnie ta zmiana do gustu :)

Blogowe porządki to doskonała okazja, aby zadać Wam kilka pytań. Chcę Was lepiej poznać, dowiedzieć się co lubicie, kiedy tu zaglądacie i o czym chciałybyście czytać. Będę ogromnie wdzięczna jeśli zechcecie wypełnić poniższą ankietę. Dla Was to tylko chwilka, a dla mnie to ogrom wiedzy i wskazówka, w którym kierunku powinnam podążać.
Wiem, że mogę na Was liczyć, więc ogromnie dziękuję za poświęcenie mi tej chwilki i odpowiedzenie na pytania! 

2 komentarze:

  1. Bardzo przejrzyście , a czy wykonujesz takie zmiany dla innych ? Chętnie skorzystam :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki! Tym razem korzystałam z gotowego szablonu :)

      Usuń

Dziękuję za komentarz:)

TOP