18.12.14

W moim obiektywie (6)

Uff...przeprowadzka zakończona, kartony (prawie) rozpakowane. Na razie jeszcze jesteśmy bez kuchni, części mebli i lustra w łazience, ale już na swoim! 

Przez to całe mieszkaniowe zamieszanie, świąteczne przygotowania zeszły na dalszy plan. Nie łaziłam tak jak co roku po sklepach w poszukiwaniach prezentów ani nie zastanawiałam się w co je zapakuję. Nie miałam też zbyt wiele czasu na spacery po starym mieście i zatrzymywanie się przy stoiskach ze świątecznymi ozdobami. Mam nadzieję, że przez te ostatnie kilka dni zdążę jeszcze poczuć świąteczną atmosferę!

Mnóstwo migoczących lampek


Gdańsk w świątecznej odsłonie wygląda o wiele lepiej niż latem. Migoczące lampki na drzewach, wielka choinka przy Neptunie i Bożonarodzeniowy jarmark. Świąteczną atmosferę czuć z daleka :) Fajnie, że mam to wszystko na wyciągnięcie ręki!Fajna ta zima!


Na śnieg się u nas w najbliższym czasie nie zanosi, a że nie jestem zwolennikiem mroźnej zimy, to cieszę się dodatnią temperaturą póki mogę. Jednak mimo tych kilku stopni na plusie, to bez czapy i rękawiczek z domu się nie ruszam.Kominek, koc i futrzak


Odkopałam swoje ciepłe swetry, a jeśli mam okazję wygrzewam się przy kominku. Z Shumą. Shuma jak widać nie lubi pozować do zdjęć. Na szczęście w nos mnie tym razem nie dziabnęła.A gdy jest mroźniej...

Nie da się ukryć. Zima przepięknie prezentuje się na zdjęciach. Szron (a może to szadź?) był taki fotogeniczny, że spędziłam dobre 15 minut cykając mu zdjęcia. 

A jaki jest Wasz grudzień? :)

5 komentarzy:

 1. Ostatnie zdjęcie mnie zauroczyło:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie starówka jest piękna w świątecznej odsłonie. Czuć magię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zima fajna, ale co z tego skoro w Gdańsku brak śniegu na święta?! :(

  OdpowiedzUsuń
 4. W Gdańsku nigdy nie byłam, ale śliczne jest to miasto :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz:)

TOP