23.11.14

W moim obiektywie (5)

W moim obiektywie, czyli kilka zdjęć z ostatnich tygodni, którymi bardzo chcę się z Wami podzielić. 

Dni pędzą jak szalone, a tygodnie mijają nie wiadomo kiedy. Przed chwilą był wrzesień, a zaraz mamy grudzień. Istne szaleństwo! A ja tak po prostu nie mam nawet kiedy porządnie odpocząć. Nawet jeśli wyjątkowo nie jeździmy po sklepach budowlanych, nie wybieramy drzwi, kafelek, czy farb, to i tak w myślach ciągle analizuję. A może jednak kupić to, a może tamto. 


W grudniu przeprowadzka!


Hej, hej...ja wcale nie marudzę! Tak serio, to mam ogromny zaciesz z tego całego urządzania mieszkania! Nie mogę się doczekać przeprowadzki i ujrzenia efektu końcowego. Biała kuchnia, szara łazienka, minimalistyczna sypialnia... Będzie cudnie, mówię Wam!  A to, że po całym tym mieszkaniowym zamieszaniu przydałby mi się choć tydzień urlopu, to już inna sprawa ;) Dobrze, że przerwa świąteczna coraz bliżej!


Leśne spacery


Mówiłam nie raz - uwielbiam! I bardzo żałuję, że dzień kończy się o 16.00 i z popołudniowymi spacerami po pracy trzeba poczekać do wiosny. Zresztą i tak teraz nie mielibyśmy pewnie na to czasu... W tym całym budowlanym sajgonie staram się, aby chociaż w weekendy mieć chwilę na leśny spacer. Albo jakikolwiek inny, byle nie po sklepach!


Chwila dla siebie


O rany, nie mam nawet kiedy ogarnąć swoich paznokci. Skórki to chyba zarosły mi już całą płytkę. Nie pamiętam kiedy nakładałam na twarz maseczkę, nie mówiąc już o jakichkolwiek wieczorkach SPA. Wieczory z książką, czy gazetą są ostatnio naprawdę rarytasem. Ale najważniejsze, że są :)


Zatrzymać się choć na chwilę

Dobra, czasem uda nam się wyrwać z tego całego mieszkaniowego szaleństwa i pójść na Starym Mieście do którejś z naszych ulubionych kawiarni na kawę. A żeby tyłek aż tak bardzo nie urósł ciacho bierzemy na spółkę.A jak Wam mija listopad? Też w biegu?


W bonusie Shuma z badylem. Do szczęścia potrzeba jej tylko czegoś do aportowania i miejsca do biegania. Tyle wystarczy, żeby radośnie szczerzyła paszczę ;)

12 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Na pewno będą pojawiać się częściej :))

   Usuń
 2. cudne fotki

  pozdrawiam serdecznie
  Marcelka Fashion
  :)

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne zdjęcia :) zwłaszcza te w naturze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też w grudniu zmieniam lokum! :) Z Gdańska do Kolonii.. kawałek drogi ;))

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale Ci zazdroszczę, że podczas spacerów możesz cieszyć oczy takimi widokami :)))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz:)

TOP