29.7.14

Bye, bye wrinkles: czas na podsumowanie i ostatni konkurs!

To już ostatni wpis w ramach kampanii "Bye, bye wrinkles. Pożegnaj zmarszczki z Liene".

W ciągu ostatnich tygodni pokazałam Wam moje ulubione miejsca ze zdrowym jedzeniem i zabrałam na pyszną kawę do najfajniejszych trójmiejskich kawiarni. Było też o aktywnym spędzaniu czasu, wypoczynku oraz plażowaniu, w Trójmieście oczywiście.
Cieszę się, że mogłam podzielić się z Wami swoimi ulubionymi miejscami w Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Przygotowywanie wpisów było świetną okazją, aby wyrwać się z codziennej rutyny i ruszyć się z domu.


Mam nadzieję, że Wy również dobrze się bawiłyście! Konkursowym zwycięzcom jeszcze raz gratuluję wygranych, a dla tych którzy mieli mniej szczęścia, mam dzisiaj ostatni konkurs. Szczegóły na końcu wpisu :)

Oprócz postów związanych z Trójmiastem, w ramach "Bye, bye wrinkles" pojawiły się również wpisy tematyczne:


Jeśli wybieracie się do Trójmiasta, to specjalnie dla Was przygotowałam plik w pdfie ze wszystkimi moimi trójmiejskimi wpisami. Powstał więc mój mini przewodnik z TOP 25 miejscami w Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Możecie pobrać go stąd.

Tak jak obiecałam, mam dla Was ostatni konkurs. Tym razem wygrywają aż trzy osoby :) Nagrodami są zestawy kremów do twarzy Lirene City Protect 25+. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie i wypełnić poniższy formularz.Powodzenia! :)

2 komentarze:

  1. Świetny przewodnik! Na pewno skorzystam z niego przed wyjazdem. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. niedługo przeprowadzam się do trójmiasta, twój przewodnik bardzo się przyda :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz:)

TOP