23.12.13

Oczywiście nie mogło zabraknąć życzeń!


Uff! Chyba wszystko przygotowane. Prezenty spakowane, choinka ubrana, dom sprzątnięty, paszteciki popieczone, a wigilijne potrawy ugotowane. 

A propos potraw - co znajdzie się na Waszych stołach? Będziecie miały jakieś typowo regionalne dania? Stawiacie na tradycję, czy wybieracie nowatorskie potrawy? 
No i najważniejsze: barszcz, czy grzybowa? :) 

Jutro pewnie każda z nas będzie biegała między kuchnią, a salonem dopinając wszystko na ostatni guzik, więc już dziś chciałabym złożyć Wam najserdeczniejsze, świąteczne życzenia :)

Przede wszystkim życzę Wam Świąt spędzonych w gronie rodziny i najbliższych osób. Aby gwar rozmów nie ustawał, a uśmiechy wypełniały cały dom :) No i oczywiście wymarzonych prezentów pod choinką! I abyście jedząc te wszystkie świąteczne przysmaki  nie dorobiły się kilku nadprogramowych kilogramów :D.

Coś czuję, że mój Mikołaj się w tym roku wyjątkowo spisał! Pierwszy punkt z wishlisty już mogę odhaczyć - M. sprezentował mi cudowny, różowy tangle teezer :) Tak w zasadzie skreślić mogę jeszcze jedną pozycję - w prawdzie nie dostałam piernikowego balsamu, ale zamiast niego mam szarlotkowe masło do ciała, które pachnie obłędnie :) 
 Wesołych Świąt!

15 komentarzy:

 1. Wesołych i spokojnych świąt! :) Świetny prezent :))

  OdpowiedzUsuń
 2. wesołych .... TT jest na mojej liście już od dłuższego czasu

  OdpowiedzUsuń
 3. Magicznych i radosnych świąt ;)
  U mnie obowiązkowo barszcz i tona uszek ;) i 12 dań

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesołych Świąt w gronie najbliższych! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. dzięki za życzonka

  zapraszam do mnie http://iamemilia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja Tanglee Teezer zakupiłam już dawno, ale chyba w przyszłym roku na mojej liście pojawi się on znowu, tylko właśnie w wersji kompaktowej, zamykanej, bo mój niezbyt nadaje się do noszenia w torebce ;) Boję się, że mi się ząbki zbyt szybko powyginają.

  OdpowiedzUsuń
 7. TT-marzenie u mnie zostało spełnione w zeszłym roku :D Mam nadzieję, że się będzie dobrze spisywać :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz:)

TOP