5.7.12

Emulsja na oparzenia

Cześć :)

Jakie macie plany na weekend? :) Ja najchętniej zaszyłabym się w zaciszu z leżakiem, książką i kobiałką truskawek :D O ile te dwa ostatnie są do zrobienia, o tyle z leżakowaniem może być problem, bo znów zapowiadają deszcze i burze...

A jeśli już o leżakowaniu mowa, to ucząc się do sesji, korzystałam ze słońca i przy okazji próbowałam opalić sobie nogi- skończyło się na tym, że nogi nadal były blade, a kolana wściekle czerwone. Nie było to z pewnością przyjemne uczucie;) Z pomocą przyszła emulsja neoVIDERM, która zaskakująco szybko poradziła sobie z podrażnioną skórą po opalaniu.

Emulsja jest przeznaczona do stosowania w przypadku poparzeń słonecznych, lekkich oparzeń, podrażnień, stanów zapalnych skóry, które objawiają się zaczerwienieniem. Czyli, zastosowanie ma bardzo szerokie:)Może nie pachnie zbyt pięknie, ale najważniejsze, że działa! Plusem jest też na pewno lekka konsystencja i szybkie wchłanianie się w skórę. A do tego emulsja jest bardzo wydajna :)
No, ale najważniejsze- efekty. Moje czerwone, "spieczone" kolana, szybciutko doszły do siebie. Po dwóch dniach aplikacji (po kilka razy dziennie) zaczerwienienie zniknęło całkowicie. Jak dla mnie- rewelacja. To chyba najskuteczniejszy środek na podrażnienia słoneczne, jaki do tej pory spotkałam.

Za 100 ml tubkę zapłacimy 30 zł- myślę, że cena do przełknięcia :) 

Emulsję znajdziecie w aptekach lub w sklepie internetowym http://www.sklep.ganassini.pl/


Do usłyszenia! :)4 komentarze:

  1. zgadzam się! działa super. u mnie się świetnie sprawdziła w podrażnieniu pach Antidralem. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przydałoby się, bo ostatnio spiekłam buraka ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja jestem wierna sprayowi Panthenol :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz:)

TOP