2.3.12

Męskim okiem?

Hej:)

Tym razem to ja potrzebuję Waszej opinii :) 
O co chodzi? Już tłumaczę ;) Otóż, zastanawiam się (razem z partnerem;) nad założeniem na blogu nowego działu. Jakiego? Zapewne już się domyśliłyście- byłoby to miejsce tworzone przez mojego mężczyznę ;)

No i pytanie do Was- czy byłybyście zainteresowane takimi postami? 
 Ukazywałyby się one raz na jakiś czas- załóżmy 1 na tydzień. Znalazłyby się tam jego recenzje, przepisy kulinarne (na pewno bardziej rozwinięte od moich, bo to on siedzi głównie w kuchni;) i pewnie wiele innych rzeczy:) 
Oo, a może Wy macie jakieś pomysły na posty? O czym chciałybyście poczytać "z męskiego punktu widzenia" ? 

A może kompletnie Was taka forma nie przekonuje? 

Piszcie! :) Głos każdej z Was jest dla mnie bardzo ważny, bo przecież to dla Was jest ten blog i to Wam ma się tutaj podobać :)

Tak, więc niecierpliwie czekam na Waszą opinię i propozycje :)

 

15 komentarzy:

 1. Jestem za! Lubię gotowanie w męskim wydaniu ;) Po za tym może podzieliłby się jakich kosmetyków lubi używać, a jakich nie? Albo jakie zapachy poleca (dezodoranty,perfumy)? Często jak jestem w drogerii kupuję sobie kosmetyki ale mam ochotę też kupić coś swojemu partnerowi jednak teraz wybór wśród męskich produktów kosmetycznych jest coraz większy i w ilości, zapachach zaczynam się gubić. Miło było by poczytać o kosmetykach z punktu widzenia mężczyzny ;) Tak więc czekam na post Twojego partnera ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. tak tak tak jak najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Taaak ;D I niech dzieli się opiniami na różny temat dotyczący nas kobiet oni mają zupełnie inne spojrzenie na świat i czasami mega ciekawe ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. ja też jestem za :) Aczkolwiek uważam, że przez wspólne prowadzenie bloga może narobić się miedzy Wami troche zgrzytów :)


  Aczkolwiek jakiś mężczyzna piszący to i owo na pewno na blogach by sie przydał, ba, wydaje mi sie ze nawet jest takich duzo - tylko zadna z nas nie pomyślała by poszukać:P

  OdpowiedzUsuń
 5. Great idea:D! fajny pomysł nawet bardzo:) o ile Twój partner ma coś ciekawego do napisania to jak najbardziej:) Ty recenzujesz swoje miłość tj. kosmetyki i inne babskie sprawy, on mógłby pisać też o kosmetykach ale męskich jeśli dałby radę o tym pisać:D, albo o innych męskich rzeczach np. gadżetach typu telefony, komputery,aparaty czy sprzęt sportowy:).

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem ZA! :D Świetny pomysł :) czekam na pierwszego posta Twojego mężczyzny ;p

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja też jestem na TAK :) Lubię urozmaicone posty :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny pomysł, tego jeszcze nie było! Czekam na pierwszy wpis :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Super pomysł :) Ja tam czekam na jakieś nowinki techniczne :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wczoraj rozmawiałam z moim Przyszłym na podobny temat - postów nt. nowinek technicznych itp. Może nie u mnie, ale np jakby miał swojego bloga. Co do Waszego planu- ja zawsze chętnie poczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Jestem na tak :) Razem z T. wdrożyliśmy ten pomysł na blogu już w sierpniu zeszłego roku(pod tą samą nazwą) :) Choć ostatnio nie miał czasu na pracę nad tą serią, to po reaktywacji bloga nabrał nowego zapału do prowadzenia swojego kącika i jest w trakcie przygotowywania nowej recenzji. :)

  Też ma smykałkę do gotowania :)

  Pozdrawiamy :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Oczywiście jestem na tak ;) świetny pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 13. w takim razie muszę zagonić Tż'ta do pisania :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz:)

TOP