11.12.11

Mnóstwo migoczących lampek!


Święta coraz bliżej, macie już prezenty dla swoich bliskich? Zakupowe szaleństwo jeszcze (niestety) przede mną- chociaż już powoli krystalizują mi się pomysły na to co chciałabym im podarować:)

W prawdzie choinkę i inne świąteczne ozdoby pojawiają się w moim domu dopiero na dzień przed Wigilią, to  na ulicach miast już od jakiegoś czasu czuć świąteczną atmosferę:)


W Gdańsku rozpoczął się jarmark gwiazdkowy, potrwa on do 23go grudnia, więc jeśli będziecie w Trójmieście w tym czasie zajrzyjcie tam koniecznie:) 

Znajdziecie na nim różnego rodzaju choinkowe ozdoby,  wyroby artystyczne, w tym biżuterię i ceramikę, no i oczywiście świąteczne jedzonko i przeróżne słodycze:)W Gdańsku również stanęła największa choinka w Polsce:) Ma 28,5 m wysokości, a zdobi ją 30 tysięcy światełek;) Polecam wybrać się na wieczorny spacer po Długim Targu:) Choinka jest naprawdę wielka, a w połączeniu z kolorowymi lampkami i innymi ulicznymi ozdobami robi naprawdę świetne wrażenie:) Tylko śniegu brakuje, ale mam cichą nadzieję, że na Święta się pojawi:) Bo co to za Święta bez prószącego śniegu za oknem?zdjęcia jeszcze świeżutkie, bo robione wczoraj wieczorem;)

A jak Wasze miasta wyglądają w okresie Świąt?:)

10 komentarzy:

 1. Śliczne widoki :).
  U mnie niestety takie czegoś nie ma :(.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam widok przystrojonej ul. Długiej zwłaszcza nocą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też uwielbiam takie widoki szczególnie nocą :))

  OdpowiedzUsuń
 4. cudnie! Nowy Świat i Starówka też wygląda pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. uwielbiam takie widoki nocą :) A śnieg... oby!

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne świąteczne widoki :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo lubie te święta, ten nastrój jest wyjatkowy. Nawet w sklepach jest cudnie, dziś grzebałam godzinę w ozdobach ;d

  OdpowiedzUsuń
 8. kurde blaszka, jakby powiedziała moja 2-letnia córa:) jaki ten Gdańsk piękny, szkoda, że mieszkam dosłownie na drugim biegunie;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz:)

TOP