24.10.11

Kto wygrał perfumy?

Witajcie!

Zwycięzca konkursu Synesis właśnie został wybrany! Serdecznie dziękuję za wszystkie maile- a było ich ponad 60! Muszę przyznać, że bardzo trudno było mi wybrać, tę jedną zwycięską odpowiedź...

Nie przedłużając- perfumy pojadą do... Karoliny (karo_bucz89@wp.pl)


A oto jej odpowiedź na pytanie czym powinien charakteryzować się szlachetny kosmetyk:

"Szlachetny kosmetyk powinien dawać mi namiastkę luksusu, powinien również za każdym razem poprawiać mi nastrój- nawet w te szare, deszczowe dni. Szlachetny kosmetyk sprawi, że poczuję się wyjątkowo i pięknie, za każdym razem gdy po niego sięgnę.
 Szlachetny kosmetyk działa w ukryciu- nie widać go, ale za to widoczne są cudowne efekty w postaci

zdrowej i promiennej skóry. A wszystko to za sprawą bogatego, naturalnego składu, bowiem szlachetny kosmetyk koniecznie musi być wykonany z najwyższej jakości, naturalnych i bezpiecznych dla zdrowia składników.

A jako, że jest to kosmetyk szlachetny, nie może on być również testowany na zwierzętach- sięgając po niego mam pewność, że nie przyczyniłam się do niczyjej krzywdy.

I chociaż opakowanie jest sprawą drugorzędną, od szlachetnego kosmetyku wymagam, aby posiadał proste, niebanalne, ale eleganckie 'okrycie'. Ach! I jeszcze zapach! Szlachetny kosmetyk przecież musi pięknie pachnieć, otulać mnie delikatnym, przyjemnym aromatem!"

Gratuluję i czekam na adres do wysyłki:)

A dla tych, którym szczęścia tym razem zabrakło- już wkrótce kolejne konkursy:)

5 komentarzy:

Dziękuję za komentarz:)

TOP