5.3.11

Sephora- eye makeup remover

Będąc ostatnio na zakupach (o czym wam zresztą pisałam- klik), kupiłam płyn do demakijażu oczu Sephory.
Od tego czasu zużyłam go już połowę, więc postanowiłam podzielić się z wami wrażeniami:)

I bought recently eye makeup remover from Sephora. Today I decided to share with you my opinion about it:)


Płyn posiada dwie fazy, które przed użyciem należy dokładnie wymieszać. Ja posiadam opakowanie o pojemności 50ml, ale są jeszcze wariant większy.Muszę przyznać, że nie spodziewałam się po nim niczego szczególnego, a jednak miło mnie zaskoczył.
Przede wszystkim doskonale poradził sobie z tuszem do rzęs (w prawdzie nie używam wodoodpornego, ale zawsze miałam problem z jego demakijażem). Wystarczy przyłożyć nasączony płynem wacik do oka i chwilę poczekać. Co najważniejsze- nie trzeba trzeć oczu, by pozbyć się makijażu! Nie szczypie i nie podrażnia oczu. Dodatkowo posiada  składnik, który wzmacnia rzęsy (ja w prawdzie wzmocnienia nie zauważyłam, ale może za krótko go używałam).

It has two phases- we have to mix them before use. I didn't expect anything special, but I was wrong;)
First of all it perfectly remove my mascara (I don't use waterproof one, but I've had always problem with remove it). Just put your cotton pad to the eye and wait a minute. Most importantly- we don't have to rub your eyes to remove makeup! It doesn't sting and irritate eyes. Furthermore has a ingradient which strengthens the eyelashes (I didn't notice it, but maybe I used it too short). 


 Minusy? Tak, znajdzie się jakiś;). Jak to bywa z płynami dwufazowymi, pozostawia tłustą warstwę na skórze- mi to jednak w przypadku skóry oczu zupełnie nie przeszkadza.Drugim minusem jest cena- 50ml to koszt 15zł. Dla jednych to mało, dla drugich dużo- jednak za 15zł można kupić płyn do demakijażu innych firm o znacznie większej pojemności.

Disadvantages? Yes, there will be some;) Fist- it leaves fat layer on the skin. The next one is price- 50ml costs 15PLN. For some of you it's cheap, for some- not. We can buy diffrent makeup remover for the same price, which will be bigger.

Czy kupię go ponownie? Myślę, że tak, ale najpierw przetestuję jeszcze produkty do demakijażu innych firm- może trafię na coś ciekawego:)

Maybe I'll buy it again, but I would like to test another makeup removers- maybe I'll find also something interesting:)

9 komentarzy:

 1. spodziewałam się, że taki płyn z sephory to będzie kosztował ze 30 zł :D chyba się na niego skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jej! Również myślałam, że jest o wiele droższy. Ale jeśli taka cena. To również może się skuszę. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. A jak sobie radzi z wodoodporną kredką, albo eyelinerem?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja używam mleczka do demakijażu z odżywką avon. Jest dobre, ale może skuszę się na to...

  OdpowiedzUsuń
 5. ja używam dwufazowy płyn do demakijażu z Ziaji, tak jak w przypadku Twojego produktu pozostawia tłustą warstwę, natomiast ogólnie jest skuteczny, aczkolwiek jak tylko mi się skończy mam zamiar powrócić do płynu do demakijażu oczu z avonu, jest niezastąpiony !

  OdpowiedzUsuń
 6. @MissDood,Olwia-Zofia: fakt, płyn nie ma powalającej ceny i warto kupić to mniejsze opakowanie, by go wypróbować:) (niestety nie wiem ile kosztuje większy wariant)

  @Pieknoscdniablog: wodoodpornej kredki nie używam, ale z eyelinerem radzi sobie równie skutecznie jak z maskarą;)

  @lady_flower123- którego konkretnie mleczka z avonu używasz?

  @Maggie- dwufazówkę Ziaji też używałam i w jej przypadku tłusty film był o wiele bardziej odczuwalny, niż w przypadku tego płynu z Sephory;)

  OdpowiedzUsuń
 7. I always take off my make up, this sounds like a good one to try!

  The Flower Girl

  thebohemiangoods.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. ja robiłam ostatnio zakupy i zaproponowano mi go w jakiejś promocyjnej cenie, ale odmówiłam. teraz widzę, że źle zrobiłam ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. świetny !
  zapraszam serdecznie do mnie na rozdanie : ) . komentarze mile widziane ; *

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz:)

TOP